bardo slaskie nysa klodzka splywy pontonowe

Spływy Pontonowe w Mieście Cudów

Spływy pontonowe i Bardo Śląskie to bliskość przyrody, adrenalina, która nakarmi nas energią na długi czas i widoki, dzięki którym na nowo odkryjemy zakątki południowej Polski, jakie skrywa Nysa Kłodzka. Spływy pontonowe to 15 km zabawy, przygody oraz nowych doświadczeń. To połączenie aktywnej formy spędzania czasu wolnego z odpoczynkiem i lekcją przełamywania własnych słabości.

Daj się porwać przygodzie na spływie pontonowym

Szukając alternatywy dla leniwego weekendu, natrafimy na wiele propozycji, które pozwolą nam aktywnie oraz ciekawie spędzić czas wolny. Warto zatem skorzystać z czegoś innego, nowego, co zupełnie odbiega od tego, w taki sposób zorganizowana jest nasza codzienność.

Spływy pontonowe, które organizowane są przełomem bardzkim, gdzie Nysa Kłodzka odkrywa przed nami wszystkie bogactwa natury, gwarantują możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego, zupełnie innego, czego nie możemy doświadczyć na co dzień. To wyjątkowa forma spędzania czasu wolnego, która dzięki odpowiedniej organizacji, szkoleniom i profesjonalnemu sprzętowi jest bezpieczna, dlatego mogą z niej korzystać zarówno dorośli, jak również dzieci. 15 km pokonanych na pontonie lub kajaku w otoczeniu skał, zieleni i zabytków, jakie oferuje Nysa Kłodzka – miejsce magiczne, pełne tajemnic i przygód.

Oderwać się od codzienności!

Na co dzień jesteśmy pochłonięci swoimi obowiązkami, zapominamy o odpoczynku, o tym, że w naszym najbliższym otoczeniu jest tyle do zobaczenia, poznania, odkrycia. Spływy pontonowe Bardo Śląskie to okazja, aby na chwilę zapomnieć o tym, co musimy, a zrobić coś dla siebie, co możemy, co chcemy, czego nie doświadczamy w codzienności. Bliskość przyrody sprawia, że możemy odetchnąć pełną piersią, zaczerpnąć świeżego powietrza, poczuć pozytywną energię. Spływ pontonem i kajakiem to jednak nie tylko przyroda i adrenalina, to przede wszystkim ludzie, których łączy jedno – chęć przeżycia niezapomnianej przygody.

przystan lawica nysa klodzka splywy pontonowe

Smaczne zakończenie emocjonującego dnia

3,5–godzinny spływ kończy się w niewielkim miasteczku, jakim jest Bardo Śląskie. To tutaj powstała przystań Bardo, gdzie można smacznie zjeść, napić się orzeźwiającego napoju, a także rozbijając namiot na polu namiotowym, pozostać na dłużej. Stąd już niedaleko znajdują się nasi południowi sąsiedzi – Czechy. Pozostając w klimacie górskich przygód, możemy wyruszyć w dalszą podróż, odkrywając nowe, tajemnicze i tym samym fascynujące miejsca.

Bardo Śląskie, Miasto Cudów – zapraszamy!