splywy pontonowe bardo

Bardo – miasto, w którym można się zakochać

 

Przystań Bardo czeka na wszystkich uczestników spływu. Tutaj odpoczniesz po wysiłku, zaspokoisz głód smacznymi i pożywnymi posiłkami, a także będziesz miał okazję skorzystać z noclegu na specjalnie przygotowanym polu namiotowym.

Bardo
– miasto, w którym można się zakochać.

Bardo to malownicze miasteczko otoczone skalistymi zboczami Sudetów i zielonymi lasami, będącymi ozdobą tego miejsca. Z Wrocławia jest tu około godzina drogi, dlatego jest to miasto chętnie odwiedzane przez tamtejszych mieszkańców i turystów tam przebywających. W Bardzie na pewno dobrze poczują się Ci, dla których podróże to nie tylko przygoda, ale również poznawanie i odkrywanie nowych miejsc bogatych w zabytki. Stare Miasto z 1300 roku, dawna gospoda „Pod Złotym Lwem”, liczne klasztory i kościoły, zespół fortów ziemnych z 1813 roku czy też gotycki most na Nysie Kłodzkiej… z przystani Bardo do tych miejsc niedaleko!

Przystań Bardo
– u nas poczujesz się jak wśród swoich.

Kiedy przywołujemy miłe wspomnienia, zazwyczaj mówimy o wspaniałych ludziach i pięknych miejscach. To przepis na niesamowitą atmosferę, którą również poczujesz w Przystani Bardo. Tutaj zaczyna się Twoja przygoda z raftingiem i tutaj się ona nie kończy, nie pozwolimy Ci o nas zapomnieć. Łączymy relaks z aktywnym wypoczynkiem. Przystań Bardo to miejsce, gdzie można zasmakować przepysznej ryby z naszej prywatnej hodowli i poznać ciekawych ludzi, którzy tak jak Ty, przyjechali tutaj, aby spędzić miło czas i spróbować czegoś nowego.

splywy pontonowe bardo most gotycki

Bez obaw można tutaj zostawić samochód – proponujemy duży parking, na którym nikomu nie zabranie miejsca. Również stąd wspólnie wyjeżdżamy do miejscowości Ławica, gdzie rozpoczyna się spływ. Przystań Bardo to także doskonały punkt wyjścia na wiele szlaków turystycznych m.in. wejście na Obryw Skalny. W kasie otrzymać możesz mapy i informatory, dzięki którym jeszcze lepiej zaplanujesz swój pobyt w mieście Bardo.

Zapraszamy na świeżego i aromatycznego pstrąga, a także na grillowane przysmaki! Przystań Bardo to najlepsze miejsce w okolicy do aktywnego wypoczynku i świetnej zabawy.